Privatumo politika

PAGRINDINĖS NUOSATATOS

Interneto svetainėje paskolanemokamai.lt paskolos, kreditai ar kitos finansinės paslaugos NĖRA TEIKIAMOS. paskolanemokamai.lt yra tik informacijos tarpininkas tarp kredito bendrovių ir jų klientų. Šiam puslapyje pateikiama kuo tikslesnė informacija apie kreditus/paskolas teikiančias įmones, sąlygas gauti finansavimą bei vykstančias akcijas.

paskolanemokamai.lt NEATSAKO už informacijos neatitikimus (neatitikus kainoms ar kitai informacijai pasikliauti kredito bendrovės puslapyje skelbiamomis sąlygomis bei kainomis).

Ši interneto svetainė Jums padeda palyginti ir išsirinkti kredito bendrovę, tačiau NEATSAKO, ar Jums bus suteiktas kreditas.

Gaudami pasiūlymą iš paskolanemokamai.lt partnerių Jūs NEĮSIPAREIGOJATE priimti pateikto pasiūlymo.

PRIVATUMO POLITIKA

Ši politika nustato, kokia informacija apie Jus gali būti renkama Jums naudojantis mūsų interneto svetaine www.paskolanemokamai.lt, kokiais tikslais ir kaip ji yra tvarkoma.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, interneto puslapiu ar suteikdami mums informaciją apie save, Jūs sutinkate su šios politikos nuostatomis. Jeigu nesutinkate su mūsų privatumo politikos nuostatomis, nesinaudokite mūsų puslapiu ir neteikite mums savo duomenų.

Visos informacijos, surinktos apie Jus Jums naudojantis šiuo interneto puslapiu, valdytojas bus pakolanemokamai.lt.

Jūsų duomenys bus renkami, jeigu nuspręsite pasinaudoti paslaugomis, teikiamomis mūsų interneto svetainėje, pvz.: užsisakysite naujienlaiškį arba išsiųskite užklausą. Visais atvejais ši informacija bus panaudota tik tam tikslui, kuriam buvo renkama.

Užsisakydami naujienlaiškį, turėsite pateikti tokią informaciją: savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį ir nurodyti pasirinktus naujienlaiškius ir jų gavimo būdą. Šie duomenys bus saugomi tol, kol atsisakysite paslaugos.

Duomenys, kuriuos pateiksite siųsdami mums savo užklausą, tai yra: vardas, pavardė, IP adresas, užklausos tema bei pats klausimas, bus saugomi dvejus metus nuo užklausos gavimo.

Svetainė paskolanemokamai.lt neteikia jokių paskolų, todėl yra tik informacinio pobūdžio ir padeda vartotojams rasti paskolos pasiūlymus. Pildytami bet kokias svetainėje pateiktas formas jūs sutinkate, kad duomenys bus perduoti trečioms šalims, tokiu būdu, jūs sulauksite pasiūlymų iš paskolų teikėjų.

Be to, siekdami teikti geresnes paslaugas puslapio lankytojams, pritaikyti svetainę pagal Jūsų pageidavimus, kaupti ir analizuoti statistinius duomenis bei informaciją apie naudojimosi puslapiu tendencijas ir kitaip administruoti ir tobulinti svetainę individualiam naudojimui, mes Jūsų kompiuteryje įdiegiame ir išsaugome slapukus. Juose gali būti informacijos, kuri mums leidžia kiekvieną kartą vartotojui apsilankius interneto svetainėje matyti, kokiais tikslais ir kaip dažnai jis lanko interneto svetainę. Visi slapukai, kuriuos mes naudojame, turi apibrėžtą galiojimo laiką – ne daugiau kaip 540 dienų nuo jų įdiegimo dienos. Vartotojas gali keisti slapukų nustatymus, taip pat uždrausti slapukų naudojimą savo interneto naršyklės nustatymuose.

Bet kokia informacija, surinkta apie Jus šioje svetainėje, gali būti dalijamasi su tarptautinės įmonių grupės „International Personal Finance“ bendrovėmis, nurodytomis šioje svetainėje.

Įstatymų nustatyta tvarka informacija apie Jus gali būti perduota kompetentingoms valdžios institucijoms.

Mes įgyvendinome tinkamas technines bei organizacines priemones tam, kad apsaugotume informaciją apie Jus nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo arba atsitiktinio jos praradimo, pakeitimo, neleistino atskleidimo ar prieigos ir kitų neteisėto tvarkymo atvejų.

Jūs turite teisę susipažinti su Jūsų duomenimis, kuriuos mes tvarkome, taip pat teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis ir nesutikti su duomenų tvarkymu. Norėdami įgyvendinti paminėtas teises, turite pateikti prašymą toliau nurodytu adresu.

Visos užklausos ir prašymai dėl informacijos, susijusios su Jumis, tvarkymo, turi būti pateikiamos adresu info@paskolanemokamai.lt.