Gaukite iki 10 000 eurų 12mėn. nemokamai ↓

Pigiausios paskolos paieška

Paskolos iki 10 000 € be jokių bankų. Finbee - tarpusavio skolinimosi platforma kurioje žmonės skolina žmonėms. Palūkanos nuo 0,6 % automobilio pirkimui, namų remontui, didesniam pirkiniui ar turimų įsiskolinimų refinansavimui geresnėmis sąlygomis

GAUTI PASIŪLYMĄ

Paskolos iki 10 000 € grąžinimo terminas net iki 60 mėnesių. Jeigu reikia pinigų didesniam pirkiniui arba norite refinansuoti savo turimus įsiskolinimus siūlome pasidomėti apie "Paskolų klubą"

GAUTI PASIŪLYMĄ

Pirma paskola nemokamai kur gauti paskolą ir kokios sąlygos?

Pirma paskola nieko nekainuoja! taip tai tikrai įmanomas dalykas. Greitas kreditas iki 3000 € NAUJIEMS klientams 3 mėnesių laikotarpiui visiškai nemokamai. Toki pasiūlymą siūlo UAB „Nordecum“ dar kitaip "smspinigai.lt"  Dar vienas kreditorius "smscredit.lt" taipogi siūlo pirmą kreditą gauti be palūkanu tačiau paskolos suma tik iki 300 €. Paskola suteikiančių kreditorių Lietuvoje išties daug jų pasiūlymai ir akcijos nuolatos keičiasi. Todėl rekomenduojame prieš skolinantis pasidomėti keliose paskolų bendrovėse ir skaityti apie jų teikiamas nuolaidas ir akcijas nes tai padės kurkas pigiau pasiskolinti.

Dar kitas svarbus dalykas į ka reikėtu atkreipti dėmesį jog kai kurios paskolų bendrovės pirmam kreditui netaiko palūkanų tačiau už paskolos suteikimą jums reikės susimokėti administracinį mokestį. Todėl atidžiai skaitykite paskolos sutartis.

 

Pirma paskola be palūkanų

Dar vienas dažnai sutinkamas kreditorių marketingo triukas suteikti pirmą paskolą be palūkanų tačiau taikyti administracinį mokestį. Pateiksime pavyzdį: Paskolos suma kurią skolinatės 300 € terminas 3mėn. palūkanos paskaičiuotos 0% tačiau administracinis mokestis būna ~3-4 €. Tai reiškia pasibaigus paskolos terminui Jūs turėsite grąžinti 303-304€. Tačiau reiktu pabrėžti kas atsitiks jeigu Jūs negražinsite paskolos laiku? Tokiu atveju Jums pasiūlys paskolos terminą pratęsti ir čia jau pradės skaičiuoti palūkanas už sekančias dienas. Todėl gerai įsivertinkite savo galimybes skolintis ir ar sugebėsite laiku grąžinti paskolą.

 

Kas gali gauti paskolą?

Paskolą gali gauti visi Lietuvos piliečiai kuriems yra 18-70 metų. Nuolat gyvenantys Lietuvoje. Kad gautumėte paskolą Jums reikia turėti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke. Taip pat reikės pateikti dokumentus įrodančius apie pajamų šaltinį. Dažnu atveju užtenka banko išrašu kuriame matosi darbdavio mokamas atlyginimas. Norint gauti paskolą užtenka internetu užpildyti paskolos paraišką kredito bendrovėje ir laukti jų pasiūlymo.

 

Tipinis paskolos pavyzdys skolinantis Finbee tarpusavio platformoje: Pavyzdžiui, Jūs skolinatės 1000 eurų ir sutartį sudarote 5 metų laikotarpiui. Fiksuotoji metinė palūkanų norma 10%, vienkartinis kredito istorijos tikrinimas kainuos 5eur, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis kainuos 7,5%, mėnesinis administravimo mokestis sudaro 0,25% nuo paskolos likučio/mėn. BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) 18,18%. eilinės mėnesio įmokos suma bus 22,77eur/men Jums bus pervedama paskolos suma 920eur, o visa grąžinama paskolos suma bus 1366,20eur. Maksimali BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 43,70%

Tačiau konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl dėl tikslių sąlygų Jums reiktu kreiptis į paskolos davėją.

 

Finbee

Paskolos iki 10 000 € be jokių bankų. Finbee - tarpusavio skolinimosi platforma kurioje žmonės skolina žmonėms. Palūkanos nuo 0,6 % automobilio pirkimui, namų remontui, didesniam pirkiniui ar turimų įsiskolinimų refinansavimui geresnėmis sąlygomis

Paskolų klubas

Paskolos iki 10 000 € grąžinimo terminas net iki 60 mėnesių. Jeigu reikia pinigų didesniam pirkiniui arba norite refinansuoti savo turimus įsiskolinimus siūlome pasidomėti apie "Paskolų klubą"

Subscribe to Pirma paskola nemokamai RSS

Paskolos naujienos

Nemažai kredito teikėjų siūlo kampaniją „pirmasis nemokamas kreditas“. Kas tai yra ir kaip jis veikia? Tai labai paprasta: jei pritrūksta pinigų, skolinatės juos iš kredito bendrovės ir grąžinate be palūkanų. Kitaip tariant, jūs nieko neprarandate. Kad ir kokią sumą jūs skolintumėtės, tai turite grąžinti: ji neaugs, nedidės ir nebus imami jokie paslėpti mokesčiai.
 
Šiandien didžioji mūsų gyventojų dalis yra palankesnė kreditorių teikiamoms finansinėms paslaugoms. Tai rodo, kad pasikeitė žmonių požiūris į finansinius įsipareigojimus. Dabar žmonės naudojasi skirtingais būdais ir mato, kad nėra jokių išimčių ar rizikos, kai prašoma paskola pirkti naujus automobilius, remontuoti namus, pirkti nekilnojamąjį turtą ir pan. Tiesą sakant, vartojimo paskolos taip pat naudojamos žmonėms keliauti, vestuvėms ir kitoms šventėms, mokėti už medicinines ar kitas išlaidas. Yra daug priežasčių, kodėl žmonėms reikia vartojimo ir ilgalaikių paskolų.
Lietuvos banko (LB) duomenys rodo, kad per šių metų 9 mėnesius vartojimo kredito davėjai klientams suteikė 192.000 vienetų greitųjų kreditų – beveik 3,5 karto mažiau nei tą patį laikotarpį 2015 m., kai buvo suteikta 670.200 vienetų greitųjų kreditų.
Suteiktų greitųjų kreditų suma sumažėjo daugiau nei per pusę – nuo 206 iki 100,3 mln. Eur.
Lietuvos bankas nuo lapkričio 1 d. teiks naują paslaugą „Stop vartojimo kreditams“, galinčią padėti apsisaugoti nuo besaikio ir neatsakingo skolinimosi. Žmonės galės nemokamai įsirašyti į specialų sąrašą asmenų, kuriems nebus teikiami vartojimo kreditai. Jeigu vartojimo kredito davėjas kreditą tokiam asmeniui vis dėlto suteiks, sutartis bus laikoma negaliojančia, o kreditą suteikusiai bendrovei grės baudos.

Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika

PAGRINDINĖS NUOSATATOS

Interneto svetainėje paskolanemokamai.lt paskolos, kreditai ar kitos finansinės paslaugos NĖRA TEIKIAMOS. paskolanemokamai.lt yra tik informacijos tarpininkas tarp kredito bendrovių ir jų klientų. Šiam puslapyje pateikiama kuo tikslesnė informacija apie kreditus/paskolas teikiančias įmones, sąlygas gauti finansavimą bei vykstančias akcijas.

paskolanemokamai.lt NEATSAKO už informacijos neatitikimus (neatitikus kainoms ar kitai informacijai pasikliauti kredito bendrovės puslapyje skelbiamomis sąlygomis bei kainomis).

Ši interneto svetainė Jums padeda palyginti ir išsirinkti kredito bendrovę, tačiau NEATSAKO, ar Jums bus suteiktas kreditas.

Gaudami pasiūlymą iš paskolanemokamai.lt partnerių Jūs NEĮSIPAREIGOJATE priimti pateikto pasiūlymo.

Privatumo politika

Daugiau informacijos

Pirma paskola nemokamai – tai naudingas sprendimas tais atvejais, kai reikalingi papildomi pinigai. Imant paskolą būtina atsakingai įvertinti galimybę grąžinti pinigus nustatytu terminu. Žemiau pateiktas visų kreditorių, paskolos teikėjų sąrašas, kur galima pirma paskolą pasimti nemokamai ir gražinti nemokant jokių palūkanų.

Dažnai televizijoje, per radiją, internete girdime greitųjų paskolų reklamas, kurios skamba taip: „Pirma paskola nieko nekainuoja“ , „Pirma paskola nemokamai“. Tai reiškia, kad Jums už pirmą paskolą nereikės mokėti palūkanų. Kokia gi paskolas teikiančioms bendrovėms iš to nauda? Pasiėmę paskolą iš jų vieną kartą, Jūs tikriausiai nebeieškosite kitos įmonės, o sugrįšite į tą pačią, juolab, kad ir registruotis jau nebereikia.

Tokiomis viliojančiomis akcijomis paskolų kompanijos prisivilioja klientų, kurie tampa ištikimais (lojaliais). Tokios paskolos suteikiama suma nėra didelė, dažniausiai iki 500 litų. Nors palūkanų mokėti už tokią paskolą ir nereikia, tačiau išlieka grėsmė delspinigiams, jei paskolos negrąžinsite iki numatyto termino.

Yra galimybė pratęsti paskolos terminą, tačiau už tai reikia papildomai mokėti. Šios rūšies paskola yra puikus pasiūlymas, jeigu Jums pinigų prisireikė staiga ir žinote, jog sugebėsite paskolą gražinti laiku be jokių delspinigių. Pasiskolinę tokią paskolą Jūs nieko neprarasite.

Greitųjų paskolų teikėjai yra puikiai atidirbę marketingą, jie žino kaip nekaltai ir nepastebimai apeiti žmonių psichologiją, ją paveikti taip ir pritraukti klientų. Žmones labai veikia skambiai pateikiamos akcijos: „skolinkis dabar – atiduok vėliau“, „kiek pasiskolinai, tiek ir grąžink“, „pirma paskola nemokamai“ ir pan. Kadangi tokio pobūdžio reklamos girdimos ir matomos kone visur (televizijoje, internetinėje erdvėje, radijuje, gatvių stenduose, stotelėse ir t.t.) žmonės į jas reaguoja itin ramiai, kiti gal net apatiškai, tačiau pritrūkus pinigų, visi žino, kur jų galima pasiskolinti.

Šiame straipsnyje kiek plačiau pakalbėsime apie dažnai kreditorių skanduojamą akciją – „pirma paskola nemokamai“. Kuo ji naudinga jiems ir kuo – besiskolinantiems žmonėms?

Daugelis kreditorių siekdami pritraukti kuo daugiau klientų siūlo pirmą paskolą gauti nemokamai. Jiems tai naudinga, kadangi daugelis žmonių yra konservatyvių pažiūrų ir vieną kartą kažką pabandę ir įsitikinę, kad tai patikima bei saugu, antrą kartą neieškos naujų dalykų, jie geriau rinksis tai, ką jau žino ir yra patys išbandę. Tokie klientai grįžta ir tampa lojaliais. Už tai kreditoriai stengiasi juos ir toliau išlaikyti pas save, siūlydami įvairias akcijas ar suteikdami privilegijas (mažesnės palūkanos, ilgesnis pinigų grąžinimo laikotarpis už tas pačias palūkanas ir pan.).

Pirma nemokama paskola yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuriam  prireikia pinigų, tuomet, kai jų negali ar nenori paskolinti šeimos nariai, giminaičiai ar draugai. Juk jeigu pinigų prireikia trumpam laikotarpiui (pavyzdžiui, iki algos) ir žinote, kad sugebėsite juos grąžinti per tam skirtą laikotarpį, tai puikus būdas pasiskolinti nieko už tai nemokant. Galbūt skeptikai laikysis nuomonės, kad „nemokamas sūris tik pelėkautuose“, tačiau kaip jau minėta anksčiau jokios klastos čia nėra, kreditoriai tiesiog nori susiburti savo klientų ratą. Juk neverta praleisti galimybės pasiskolinti, nieko už tai papildomai nemokant, nei tarkim, už tokią pat paslaugą mokėti, pavyzdžiui, 10 % mėnesinių palūkanų. Pasirodo, net imant paskolą galima sutaupyti.

Yra žmonių kurie „medžioja“ pirmos nemokamos paskolos akcijas. Kai jiems prireikia pinigų, jie kiekvieną kartą skolinasi vis iš kitų kreditorių nieko už tai nemokėdami. O rinktis tikrai yra iš ko, kadangi šiuo metu kreditorių yra daug ir daugelis jų siūlo šią akciją.

Taigi, ką reikia daryti norint gauti pirmą paskolą nemokamai? Visų pirma, kreditorius turi siūlyti šią nemokamą paslaugą, o Jūs turite būti naujas jo klientas. Tuomet išsirinkus greituosius kreditus teikiančią kompaniją, kuri siūlo pirmą nemokamą paskolą reikia užsiregistruoti jos internetinėje svetainėje ir pateikti paraišką dėl paskolos gavimo. Kiek palaukus Jums bus suteiktas atsakymas ar paskola suteikiama (kreditorius paskolos gali nesuteikti tuo atveju, jei kliento asmeninė kredito istorija jo netenkina, t.y. jis turi įsiskolinimų ir negrąžintų skolų). Gavus patvirtinimą, kad paskola suteikiama, turite patvirtinti savo banko sąskaitą. Tam reikia pervesti tam tikrą mokestį (dažniausiai jis būna nuo 1 cento iki 1 lito). Atlikus patvirtinimą pinigai pervedami per artimiausiais 10 – 15 minučių. Tuomet visas Jūsų rūpestis per nurodytą laikotarpį grąžinti tik pasiskolintus pinigus (be jokių palūkanų).

Kreditorių teikiama pirma nemokama paskola yra puikus būdas sutaupyti, tačiau reikia atminti tai, kad skolintis visada reikia atsakingai.